Fotografický kurz – Tereza Španihelová
07 Lis 2016

Fotografický kurz – Tereza Španihelová

1553 Views

Během čtyřhodinového kurzu se naučíte základům správného fotografování, ke kterému patří
ukotvení znalostí o typech, funkcích a využitích různých fotoaparátů a objektivů, správném nastavení fotoaparátu za rozdílných podmínek a tipy pro zajímavější zachycení snímků. Kurz zahrnuje focení exteriérové, interiérové i ateliérové a práci s umělým osvětlením, během kterého si získané znalosti prakticky vyzkoušíte na sympatické modelce.

Cílová skupina

Kurz slouží těm, kteří si například pořídili polo nebo profesionální fotografické zařízení, ale nevědí, jak s ním správně pracovat nebo pro ty, kteří již fotografují, jak v rámci svého hobby nebo profesně, ale chtějí nabrat nové zkušenosti, poznatky a dostat se k lepším výsledkům.

Průběh

Kurz bude zahájen v ateliérovém bytě na ulici Olomoucká v Opavě, kde proběhne komplexní výklad založený na názorných ukázkách a praktickém vyzkoušení. Poté proběhne samotné fotografování v ateliéru, interiéru a následně se přesuneme ven na praxi v exteriéru.

Na kurz je nutno si přinést své fotografické zažízení (případně s manuálem) a počítat i s chladnějším počasím během focení v exteriéru.

Kurz má kapacitu 4. osob, po je obsazení vyberem společne individualní datum které bude vyhovovat všem.

TORES PRODUCTION

Vítejte na webových stránkách www.toresproduction.com Na těchto stránkách najdete služby se zaměřením na firemní prezentaci. Pro rodinné služby přejděte prosím na www.terezaspanihelova.cz Těším se, Tereza.

Website: https://www.toresproduction.com

Leave Your Comment