Fotografický kurz – Tereza Španihelová
27 Lis 2018

Fotografický kurz – Tereza Španihelová

3509 Views

Základní individuální kurz fotografování – pro začátečníky a mírně pokročilé fotografy.

Během čtyřhodinového kurzu se naučíte základům správného fotografování, ke kterému patří ukotvení znalostí o typech, funkcích a využitích různých fotoaparátů a objektivů, správném nastavení fotoaparátu za rozdílných podmínek a tipy pro zajímavější zachycení snímků. Kurz zahrnuje focení exteriérové, interiérové i ateliérové, během kterého si získané znalosti prakticky vyzkoušíte na sympatické modelce.

Cílová skupina

Kurz slouží těm, kteří si například pořídili profesionální fotografické zařízení, ale nevědí, jak s ním správně pracovat nebo pro ty, kteří již fotografují, jak v rámci svého hobby nebo profesně, ale chtějí nabrat nové zkušenosti, poznatky a pod profesionálním dohledem se nechat vést k lepším výsledkům a opravit své případné chyby.

Průběh kurzu

Kurz bude zahájen v ateliérovém bytě na ulici Olomoucká v Opavě, kde proběhne komplexní výklad založený na názorných ukázkách a praktickém vyzkoušení. Poté proběhne samotné fotografování v ateliéru, interiéru a následně se přesuneme ven na praxi v terénu. Na konci kurzu dostane každý z účastníků potvrzení o jeho absolvování.

Na kurz je nutno si přinést své fotografické zažízení a počítat i s chladnějším počasím během focení v exteriéru.

Zájemci o kurz pište zde.

TORES PRODUCTION

Vítejte na webových stránkách www.toresproduction.com Na těchto stránkách najdete služby se zaměřením na firemní prezentaci. Pro rodinné služby přejděte prosím na www.terezaspanihelova.cz Těším se, Tereza.

Website: https://www.toresproduction.com

3 Comments Fotografický kurz – Tereza Španihelová

 • Erik Lojška

  10 dubna, 2018

  Účastnil jsem se kurzu produktové fotografie a super, Terka měla hned při příchodu nachystané pohoštění, a pustili jsme se do kurzu, seznámila mě s funkcemi fotoaparátu, jak jej co nejlépe nastavit apod, poradila čím se řídit, doporučila doplňkový sortiment k focení v podobě světel, nebo filtrů, dále mi dala několik super tipů a sestavila celý fotografický set na míru za pář korun. Je hodně vstřícná, ochotná, ráda na dotazy odpoví a vše vysvětlí. Navíc ještě přišla k nám do firmy pomoci přesně nastavit všechno příslušenství tak, abychom mohli fotit co nejlepší produktové fotografie. Jako naprostý začátečník, tenhle přístup oceňuji, hodně mi Terka pomohla. Za pár korun předala své know-how, určitě jsem nebyl na jejím kurzu naposledy.

  Odpovědět
 • Vojta

  13 dubna, 2018

  Děkuji za pozitivní den s Tebou… a děkuji za to, co jsi mě během kurzu naučila. Mohla bys okamžitě učit ve škole … studenti by se těšili na každou hodinu. A naučili by se mnohem více, plus by se posunuli i lidsky. Taky by našli v Tobě super kamarádku… s cílem je fakt pro život něco naučit. Díky. Vojta

  Odpovědět
 • Lenka

  19 května, 2018

  Nevím kde začít… Šla jsem na kurz, abych se více seznámila se svým novým fotoaparátem a naučila se fotit “jiné” a hlavně lepší fotky než do teď… 4 hodiny??? Co tam budeme tak dlouho dělat…ptala jsem se sama sebe… Po milém přivítaní, mi nejdříve Terezka velmi podrobně vysvětlila a názorně předvedla všechny funkce fotoaparátu. Vyzkoušela jsem si s nově nastaveným fotoaparátem focení v místnosti a po vypití vynikající kávy, kterou Terezka sama připravila, jsme šly vyzkoušet také focení venku. 4 hodiny utekly neskutečně rychle a daly mi toho mnohem víc než jsem očekávala… po příjezdu domů z kurzu jsem ihned začala fotit a zkoušet vše nové co mě Terezka naučila. DĚKUJI!!!

  Odpovědět

Leave Your Comment