Základní individuální kurz fotografování.

Kurz určen pro začátečníky a mírně pokročilé fotografy.
Během čtyřhodinového kurzu se naučíte základům správného fotografování, ke kterému patří ukotvení znalostí o typech, funkcích a využitích různých fotoaparátů a objektivů, správném nastavení fotoaparátu za rozdílných podmínek a tipy pro zajímavější zachycení snímků. Kurz zahrnuje focení exteriérové, interiérové i ateliérové, během kterého si získané znalosti prakticky vyzkoušíte na sympatické modelce.
Cílová skupina
Kurz slouží těm, kteří si například pořídili profesionální fotografické zařízení, ale nevědí, jak s ním správně pracovat nebo pro ty, kteří již fotografují, jak v rámci svého hobby nebo profesně, ale chtějí nabrat nové zkušenosti, poznatky a pod profesionálním dohledem se nechat vést k lepším výsledkům a opravit své případné chyby.
Průběh kurzu
Kurz bude zahájen v ateliérovém bytě na ulici Olomoucká v Opavě, kde proběhne komplexní výklad založený na názorných ukázkách a praktickém vyzkoušení. Poté proběhne samotné fotografování v ateliéru, interiéru a následně se přesuneme ven na praxi v terénu. Na konci kurzu dostane každý z účastníků potvrzení o jeho absolvování.
Na kurz je nutno si přinést své fotografické zažízení a počítat i s chladnějším počasím během focení v exteriéru.
Zájemci o kurz pište zde.

Fotografický kurz – Tereza Španihelová