Marketing

firemni identita - toresproduction.com

Project Info:

Poradenství v oblasti marketingové prezentace

V poslední době se setkávám s tím, že si většina mých klientů myslí, že obsahem firemní identity je sladění vizuálu – mít všude stejné logo apod. Skutečnost je ovšem mnohem komplikovanější a přitom tak prostá. Firemní identita a marketing obecně je hlavně o pocitu, který Vaše firma a její produkty mají vyvolat na okolí a samozřejmě Vaše potencionální zákazníky.

Své zkušenosti ohledně tvorby identity a marketingové řešení, ať už pro firmu nebo malého živnostníka, nabírám skrze své vlastní zkušenosti z prezentace svého životního příběhu. Jako vlogerka a blogerka jsem si brzy začala všímat, jak lidé reagují na nejrůznější informace, které jsem prezentovala a to mi dalo obrovskou výhodu. Poznala jsem totiž, jak a proč lidé reagují a co je tedy dobré vyzdvihnout a na co řekněme neupozorňovat. V dnešní době totiž víc než kdy jindy platí, že produkty a služby prodávají příběhy a emoce.

Kontaktujte mě v případě, že chcete pomoci s uvedením produktu nebo služby na trh, popřípadě s pomocí na vytvoření vaší identity. Těším se na Vás, Terka.

Share:
firemní identita tereza španihelová
Kurzy

Kurzy a

Prezentační fotografie

Prezentační fotografie

After movie - Tereza Španihelová
Hudební video

Hudební video

Reklamní video

Reklamní video